This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video
Jirka 29.01.2020 360x

Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video


Audi RS3 byla naším projektem, který jsme zrealizovali v roce 2019 a v plné parádě jsme se s tímto vozem prezentovali na výstavě Escape6 Prague Car Festival 2019. Účelem úpravy výkonného vozu jako je Audi RS3 bylo demonstrovat, jak moc se auto může proměnit pouhou výměnou kol, snížením pomocí výškově stavitelného podvozku, a montáží aerodynamického spoileru pod přední nárazník.

Pro naší RS3 jsme vybrali špičkové komponenty; podvozek od německého výrobce H&R, který je známý tím, že dodává své podvozkové komponenty i do motorsportu. Kovaná a ultra lehká kola BC Forged EH168, která jsme zvolili v trošku šílenější barevné kombinaci. Z jedné strany byla kola v modré barvě, jako karoserie vozu, a na druhé straně kontrastní žlutá. Se žlutou barvou kol ladil bláznivý Pikachu polep. A elegantní linii vozu Audi RS3 podtrhla lipa z matného karbonu vyrobená v Japonsku, od výrobce Balance it.

Tento showcar se u nás dlouho neohřál a na konci roku 2019 v mírně civilnější formě putoval k novému majiteli. Ale nemusíte se obávat, prodejem Audi RS3 určitě bláznivé projekty Escape6 nekončí – naopak, už nyní pracujeme na dalších, se kterými se opět brzy pochlubíme!

A vy se nyní můžete podívat na video z naší poslední jízdy! Stay tuned!

 

 

Fotogalerie

Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.