This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2018

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW V2 pro Audi RS4 (B8) Kombi, Quattro, s el. tl., r.v. od 09/12, zatížení PN do 1210kg

Kompletní výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 2 "inox-line" pro Audi RS4 (B8), Kombi, s pohonem všech kol, s elektronicky ovládanými tlumiči, rok výroby od 09/12

Montáží sportovního podvozku KW Varianta 2 získáte kromě možnosti individuálního nastavení výšky vozu také možnost nastavení tuhosti při roztažení tlumiče. Tato volba možná v 16 krocích pomocí voliče na tlumiči, a můžete tak přizpůsobit charakter podvozku se zaměřením na komfort nebo sportovní svezení.

Price with VAT: 2186,38 €
Add to cart
Koupit EXPRES
Jaký je rozdíl mezi Koupit a Koupit EXPRES?
 

Standardní dodání: zboží objednáme u výrobce společně s ostatními objednávkami. Pro objednané zboží jezdíme k výrobci vlastní dopravou. Tím vzniká časová prodleva. Za tento způsob dodání samozřejmě neplatíte žádné příplatky.

Expresní dodání: zboží bude zasláno samostatně od výrobce přímo k Vám. Ve spolupráci s Německým výrobcem, firmou KW automotive GmbH, nabízíme možnost expresního zaslání zboží od výrobce přímo k Vám mezinárodní přepravní společností UPS - www.ups.com. Podmínka tohoto doručení je platba předem na náš bankovní účet.Standardní doba dodání: 1-2 týdny
Expresní dodání: do týdne
Shipping free, personal pickup free.
Expresní dopravné od KW automotive GmbH 360 Kč
 

Ceny dopravy v České republice:
Česká pošta - doručení na Vaši adresu zdarma
Česká pošta - Balík na poštu zdarma
Česká pošta - Balík Do balíkovny zdarma
PPL - doručení na adresu zdarma
PPL ParcelShop - vyzvednutí na pobočce zdarma
Ceny dopravy na Slovensko:
Česká / Slovenská pošta na Slovensko zdarma
PPL na Slovensko zdarma

 

Personal pickup in our shop

Product number: 1521000R
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
Brand: KW
 

Kompletní výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 2 "inox-line" pro Audi RS4 (B8) Kombi

Typ vozu: Audi RS4 (B8)
Rok výroby: od 09/12
Výkon motoru: 331 kW
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: do 1210kg / do 1210kg
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 15-30 / 10-25 mm

Technické poznámky:
Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Nastavení výšky se provádí pomocí závitu na tlumičích.
Nastavení tuhosti na přední nápravě je možné pouze v demontovaném stavu.
Elektronické ovládání tlumičů musí být deaktivováno. Sada pro deaktivaci je součástí balení.
Tuhost tlumičů je nastavitelná jednoduše pomocí ovladače na vrchu tlumiče. Tento ovladač však musí být dostupný, což závisí na stavbě konkrétního vozu.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.


Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.