This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

Subwoofer Hertz SS 12 D2

Subwoofer Hertz SS 12 D2Full description

194,89 €
Cena je včetně DPH
Delivery time: do týdne
Brand: Hertz
PN: SS 12 D2
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Subwoofer Hertz SS 12 D2

Subwoofer SS 12 D2 s kuželem o úhlopříčce 30 cm (12") se snaží nadchnout svojí silou. Závěsný systém vyztužený progresivními dvojvrstvými pavouky, udržuje v průběhu času konstantní výkonnost. Odvod tepla je pro tento typ použití nezbytný a díky přesnému provedení byl maximalizován. Použití robustní 75 mm (3") duální cívky (2 + 2 ohmy) vyvinuté ve 4-vrstvé konfiguraci na podpěře s odvzdušňovacími otvory umožňuje SS 12 D2 řídit působivý špičkový výkon 2000 W! Koš byl navržen pro optimální odvod tepla a vysokou mechanickou odolnost. Nestlačený papírový kužel s přídavkem bavlněného vlákna je ideálním kompromisem mezi tuhostí a lehkostí, který je nezbytný pro vysokou hodnotu citlivosti. Zavěšení a vodiče jsou předimenzovány tak, aby vydržely velmi vysoké výkyvy generované masivním feritovým magnetem. Konektory umožňují připojení kabelů s průřezem do 12 AWG, pro praktické a bezpečné připojení vhodné pro příslušné vysoké proudy.

Hlavní vlastnosti subwooferu Hertz SS 12 D2

  • 75 mm (3") duální cívka (2 + 2 ohmy) vyvinutá ve 4-vrstvé konfiguraci na podpěře s odvzdušňovacími otvory pro špičkový výkon 2000 W
  • Dvojvrstvý pavouk s progresivním profilem pro maximální konzistenci výkonu v čase
  • Vícevrstvý pěnový obklad pro zajištění velmi vysoké exkurze, nezbytný pro generování vysokých SPL
  • Působivá sestava feritových magnetů pro maximální kontrolu
  • 12 AWG vysokonapěťových niklovaných konektorů pro praktické a bezpečné připojení
  • Nelisovaný papírový kužel s přidaným bavlněným vláknem pro maximální citlivost
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.