This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020

Sportovní pružiny H&R pro Opel Agila Typ H00, r.v. od 2000, snížení 40/40mm

Sportovní pružiny H&R pro Opel Agila, Typ H00, r.v. od 2000 se snížením 40/40 mm.

Montáží těchto dokonale sladěných sportovních pružin získáte nejen sportovní vzhled vozu, ale také přesnější a bezpečné řízení a zmírnění houpání a naklánění v zatáčkách!

Výrobky firmy H&R jsou 100% Made in Germany a jsou vždy testovány v reálném provozu. Evropská homologace zkušebny TÜV je samozřejmostí.Full description

236,04
Cena je včetně DPH
Delivery time: 1-2 týdny
Brand: H&R
PN: 29373-1
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 
Sada sportovních pružin pro Opel Agila Typ H00, r.v. od 2000, snížení 40/40 mm.

Značka vozu: Opel Agila Typ H00 . Rok výroby: od 2000
Snížení přední / zadní nápravy: 40 / 40 mm
Výrobní číslo přední pružiny: VA 29373 VA, výrobní číslo zadní pružiny: HA 29373 HA
Objednací kód H&R: 29373-1, EAN kód: 4048419032355
Rozměry balení: 350x230x210mm, hmotnost balení: 6kg

Technické poznámky:

K této sadě sportovních pružin výrobce neuvádí žádné technické poznámky

Doplňující informace:
Sportovní pružiny H&R se montují výměnou za originální pružiny, které jsou na voze montované z výroby. Sportovní pružiny H&R jsou navrženy tak, aby byly funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování - není tedy nutná jejich výměna za sportovní. Na voze není třeba žádných úprav, je tak možné sportovní pružiny kdykoliv vyměnit zpět za sériové.

Pokud hledáte opravdu kvalitní podvozkové komponenty, na které se budete moci spolehnout, je H&R tou pravou volbou. Německý výrobce H&R je firma s tradicí již od sedmdesátých let minulého století. Firma H&R dodává pružiny pro sportovní vozy již do výroby, například ve vozech Porsche Carrera GT, GT II a GT III, Mercedes Benz CLK DTM AMG, nebo VW Golf R32 jsou již z výroby montovány pružiny H&R.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů H&R do ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.