This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020

Sportovní kit sání K&N 57i pro Opel Astra G 2.0i Turbo 190/192/200 PS

Sportovní kit sání K&N 57i pro Opel Astra G 2.0i Turbo 190/192/200 PSFull description

218,29
Cena je včetně DPH
Brand: K&N
P/N: 57-0417
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 
Sportovní kit sání K&N 57i pro Opel Astra G 2.0i Turbo 190/192/200 PS.

SYSTÉMY SÁNÍ VZDUCHU K&N
Naše systémy sání vzduchu jsou navrženy tak, aby zvyšovaly výkon motoru. Systémy K&N nahrazují originální systémy sání vzduchu a to včetně filtru, air boxu a sacího potrubí. Systémy sání K&N jsou navrženy tak, aby výrazně zvyšovaly průtok vzduchu. Motor vašeho auta tak dostává mnohem hustší vzduch, než je to možné u továrních sání. Více vzduchu znamená větší využitelný výkon motoru a zrychlení v širším spektru otáček. Vysoce propustné vzchové filtry používané v těchto sáních je možné vyčistit a znovu používat.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Montáž systémů sání K&N je velice jednoduchá a je možné ji provést za pomoci šroubováku, kleští a sady klíčů za 90 minut i méně. Systémy sání jsou vyrobeny tak, aby byla jejich montáž co nejjednodušší - bez nutnosti řezání a vrtání, pouze za použití existujících kotvících prvků.

Systém sání vzduchu K&N 57i je navržen, aby zvýšil výkon motoru a akceleraci cestou výměny továrního sání za vysoce propustné sání K&N. Tato sada se jednuduše montuje přímo na originální sací box nebo motor. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.