This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

RUPES ULTRAFINE Abrasive Compound Gel - Mille - 1000 ml

Lešticí pasta RUPES Mille ULTRAFINE Abrasive Compound Gel je ideální pro finální doleštění laků do vysokého lesku. Je rozpustná ve vodě a velmi dobře se stírá a je vhodná pro použití s planetárními leštičkami, s využitím měkkých, finišovacích kotoučů.Full description

42 €
31,37 €
Cena je včetně DPH
In stock more than 5 pcs
Immediately at our store
On tuesday at your address Delivery options
Brand: RUPES
Code: 9.BGULTRAFINE
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Lešticí pasta RUPES Mille ULTRAFINE Abrasive Compound Gel je součástí profesionálního korekčního systému RUPES. Její označení bílou barvou zaručuje snadnou identifikaci při výběru kotoučů RUPES - k "bílé pastě" používejte bílý, tedy ultra jemný lešticí kotouč.

Technické parametry:

  • Určeno pro: planetární leštičky
  • Odstraňuje: velmi lehké defekty a leští do vysokého lesku
  • Objem: 1 000 ml

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem kompletního sortimentu RUPES pro ČR.

Italská společnost RUPES se soustředí na inovace a kvalitu zpracování svých produktů, která jí zajistila místo mezi špičkami v oboru výroby profesionálních elektrických a pneumatických nástrojů, příslušenství a odsávacích systémů. Zaměřuje se na designování a výrobu produktů, které jsou v naprostém souladu se zdravotními a bezpečnostními požadavky a nařízeními, a nabízejí široké možnosti využití při zachování maximálního komfortu při používání.

V posledních letech společnost RUPES vyvinula širokou škálu patentovaných inovací a navrhla několik vylepšení, které přispěly ke zjednodušení a zefektivnění práce s elektrickými a pneumatickými nástroji.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.