This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

Přídavné mlhové kulaté LED světlomety PIAA LP530 Ion Yellow o průměru 89mm se žlutým světlem

Špičkové přídavné kulaté LED světlomety do mlhy PIAA LP530 využívající nejmodernější technologie odrazu světla RFT (Reflection Facing Technology). Díky této technologii je světlo vyzařováno LED zdrojem využito výrazně efektivněji než u LED panelů s LED zdrojem světla přímo osvětlujícím silnici. Tento typ světlometu navíc vyzařuje žluté světlo o teplotě 2500 K pro maximální účinnost ve špatných povětrnostních podmínkách.Full description

239,40
Cena je včetně DPH
Delivery time: 1-3 týdny
Brand: PIAA
PN: DK538XG
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Přídavné mlhové LED světlomety PIAA LP530 využívající technologii odrazu světla RFT (Reflection Facing Technology) stojí v současnosti na technologickém vrcholu v tomto segmentu. Jsou ideální pro použití na off-road vozidla, terénní čtyřkolky nebo i pro vozidla v běžném provozu, která jsou používána v místech s vysokými nároky na kvalitní osvětlení.

Tento typ světlometu navíc vyzařuje žluté světlo o teplotě 2500 K pro maximální účinnost ve špatných povětrnostních podmínkách.Přídavné světlomety mají tělo vyrobeno z vysoce odolného kovu a polykarbonátu, který kryje zdroj světla a odrazové plochy. V balení zároveň naleznete plastovou mřížku s výrazným logem PIAA pro zakrytí světlometu. Tato mřížka je demontovatelná.

Přídavné mlhové světlomety PIAA LP530 mají evropskou homologaci pro použití na veřejných komunikacích.

Základní parametry a vlastnosti:
- více světelného výkonu na 1W díky použité technologii RFT
- 2x 3W vysoce výkonná Cree LED
- teplota světla 2500 K pro maximální účinnost ve špatných povětrnostních podmínkách
- průměr světlometu: 89mm (včetně držáku je výška 90mm)
- součástí balení je kompletní kabeláž s relé, pojistkou, spínačem opatřeným logem PIAA a krycí mřížky
- držák pro uchycení světlometů je součástí balení

Naše společnost Escape6 s r.o. je přímým dovozcem autožárovek a světlometů PIAA z Japonska do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.