This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020

Přední brzdový kit K-Sport pro Renault Clio 2.0, r.v. od 98 do 12, 4 pístkové brzdiče, velikost kotoučů: 304X28 mm

Kompletní brzdový kit K-Sport pro přední nápravu pro vůz Renault Clio 2.0, rok výroby od 98 do 12, s roztečí kol 4x100, 4 pístkové brzdiče, velikost kotoučů: 304X28 mm

Kombinace větších brzdičů s celkově větší plochou pístků v kombinaci se zvětšeným průměrem kotouče vám zajistí kratší brzdnou dráhu, nevadnoucí účinek a také výrazně atraktivnější vzhled vozu.Full description

1771,63
Cena je včetně DPH
P/N: RE01-2-304
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 
Vysoce výkonný brzdový kit přední nápravy pro vůz Renault Clio 2.0

Typ vozu: Renault Clio 2.0
Rok výroby: od 98 do 12
Typ brzdičů: 4pístkové
Velikost kotoučů: 304X28 mm
Typ kotoučů: jednodílný děrovaný (v případě zájmu o drážkováné provedení kotoučů nás neváhejte kontaktovat)
Minimální velikost kol: 16 palců
Typ brzdových desek: varianta Sport pro silniční použití nebo varianta Race pro závodní použití (specifikujte v poznámce k objednávce)

Technické poznámky:
Tento brzdový systém K-Sport je možné dodat v provedení Street, s prachovkami jednotlivých pístků, nebo v provedení Sport, bez prachovek. Verze Sport je určena pouze pro závodní účely.

Společnost K-Sport nabízí za možnost individuálního lakovaní brzdičů do vámi zvoleného odstínu ze široké palety barev.
Standardní barvy (bez příplatku): černá / červená / fialová / žlutá.
Speciální barvy (za příplatek): leštěná červená / leštěná oranžová / leštěná modrá / leštěná černá / leštěná zelená / chrom / zlato / Neochrom titan look.

Jeďte rychle a zastavte ještě rychleji díky vysoce výkonným brzdovým kitům K-Sport. Ať už potřebujete zvýšit brzdný účinek v běžném provozu, nebo hledáte vysoký a nevadnoucí výkon na závodní okruh, K-Sport má pro Vás řešení. V naší nabídce naleznete širokou nabídku 4 až 6 pístkových hliníkových brzdičů v kombinaci s kotouči o průměru 286 mm až 444 mm.
Brzdiče K-Sport jsou precizně vyráběné z leteckého hliníku a osazeny vysoce odolnými pístky, které jsou pro silniční využití opatřeny prachovkami. Tyto brzdiče se vyznačují nízkou hmotností a vysokou brzdnou účinností. Zároveň máte široké možnosti barevného provedení od základních barev, přes individuální odstíny až po speciální druhy lakování. Dodávané kotouče si můžete zvolit v drážkovaném nebo děrovaném provedení.

Společnost Escape6 je přímým dovozcem produktů K-Sport do ČR.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.