This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020

PIAA Světelná LED rampa RF18 o délce 45,72cm pro dálkové svícení

Špičková LED světelná rampa PIAA z řady RF o délce 18'' (45,72) využívající nejmodernější technologie odrazu světla RFT (Reflection Facing Technology). Díky této technologii je světlo vyzařováno LED zdrojem využito výrazně efektivněji než u LED panelů s LED zdrojem světla přímo osvětlujícím silnici. 

Světelné rampy PIAA mají silniční homologaci ECE.Full description

488,27 €
429,63
Cena je včetně DPH
In stock more than 5 pcs
Immediately at our store
In two days at your address Delivery options
Brand: PIAA
PN: DKRF185E
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Světelné LED rampy PIAA využívající technologii odrazu světla RFT (Reflection Facing Technology) stojí v současnosti na technologickém vrcholu v tomto segmentu. Díky vysokému výkonu a kompaktním rozměrům se ideálně hodí i na terénní čtyřkolky nebo off-road vozidla, která jsou používána v místech s vysokými nároky na kvalitní osvětlení.Každá světelná LED rampa má tělo vyrobeno z vysoce odolného kovu a polykarbonátu, který kryje zdroj světla a odrazové plochy. Jednotlivé rampy je v případě potřeby možné mezi sebou vzájemně propojovat a vytvořit tak zdroj světla dle vašich představ.

Základní parametry a vlastnosti:
- více světelného výkonu na 1W díky použité technologii RFT
- 8x 10W vysoce výkonná Cree LED
- teplota světla 6000K
- délka rampy: 18" = 457,2mm (možnost vzájemného propojení s dalšími i různě dlouhými rampami PIAA)
- součástí balení je kompletní kabeláž s relé, pojistkou a spínačem opatřeným logem PIAA
- držák pro uchycení rampy je součástí balení
- silniční homologace ECE

Naše společnost Escape6 s r.o. je přímým dovozcem autožárovek a světlometů PIAA z Japonska do ČR.

Parameters and specifications

Diameter
45,72 cm (18
Beam pattern
Driving beam
Light source
LED
Certification
Yes (ECE / SAE)
Color temperature
6000 K
Power output
8x 10W
Reference value
37,5

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.