This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2018

PIAA Aero Vogue aerodynamic silicon wiper 400 mm

Prémiový stěrač PIAA Aero Vogue s vysoce kvalitní silikonovou stírací lištou o délce 400 mm. Unikátní aerodynamický tvar zajišťuje maximální kontakt s čelním oknem a vynikající účinnost. Silikonová stírací lišta PIAA má až 2x delší životnost než běžné stěrače a je vysoce odolná proti vnějším vlivům a extrémním výkyvům teplot.

100% MADE IN JAPAN

Price with VAT: 26,78 €

In stock > 5 pcs
Shipping od 3,10 €, personal pickup free.
 

Ceny dopravy v České republice:
Česká pošta - doručení na Vaši adresu 119 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 109 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny 69 Kč
PPL - doručení na adresu 119 Kč
PPL ParcelShop - vyzvednutí na pobočce 109 Kč
Uloženka - vyzvednutí na pobočce 69 Kč
Objednávky v hodnotě nad 2500 Kč: zdarma
Ceny dopravy na Slovensko:
Česká / Slovenská pošta na Slovensko 13,58 €
Objednávky v hodnotě nad 149,59 €: zdarma
PPL na Slovensko 6,21 €
Objednávky v hodnotě nad 149,59 €: zdarma
Uloženka na Slovensko 3,10 €
Objednávky v hodnotě nad 149,59 €: zdarma
Uloženka na Slovensko - Partnerské pobočky 3,88 €
Objednávky v hodnotě nad 149,59 €: zdarma

 

Personal pickup in our shop

Product number: WAVS40E
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
Brand: PIAA
 

Prémiový aerodynamický stěrač PIAA Aero Vogue s vysoce kvalitní silikonovou stírací lištou o délce 400 mm.

Stěrače PIAA jsou pro svou špičkovou účinnost a odolnost hojně využívány i v těch nejvyšších motoristických soutěžích na světových závodních okruzích i v těžkém terénu.

Odolnost - Vysoce kvalitní aerodynamický kryt stírací lišty zajišťuje maximální výkon za všech podmínek a chrání stírací lištu před nepříznivými vnějšími vlivy za každého počasí

Design - unikátní aerodynamický design dodává vozu prestižní vzhled a zároveň zabraňuje nadlehčení stěrače proudicím vzduchem.

Silikonová stírací lišta má ostrý a hladký profil a přitom odolává lépe nepříznivým vnějším vlivům jako je ozón nebo extrémní výkyvy teplot. Spolu se stěračem najdete v balení také ubrousek napuštěný voduodpudivým silikonovým přípravkem, který podporuje funkci stěračů a zajistí maximální odvoz vody z čelního skla.

- silikonová stírací lišta PIAA má až 2x delší životnost než běžný stěrač
- silikonový voduodpudivý silikonový povlak podporuje funkci stěračů a je obsažen v balení
- aerodynamický tvar zajištuje tichý a spolehlivý chod ve všech rychlostech
- silikonová stírací lišta je vysoce odolná proti poškození vnějšími vlivy jako je UV záření, Ozón nebo extrémní výkyvy teplot

Stěrače PIAA Aero Vogue jsou určeny jako náhrada za původní stěrače na klasickém "J" úchytu (viz. přiložené video). Není možné je použít na vozech s chycením pouze na zajišťovací tyčku.

Stěrače PIAA Aero Vogue jsou vyvíjeny a vyráběny v Japonsku.

100% MADE IN JAPAN

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.