This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Newsletter
  • Escape6: Až do neděle DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!
Escape6 s.r.o.
8/2016

NEWSLETTER


 TENTO VÍKEND DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!

TENTO VÍKEND DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli a vyberte dárek pro vaše blízké už nyní. Tento víkend můžete navíc využít DOPRAVU ZDARMA NA CELÝ NÁŠ SORTIMENT, NA ZBOŽÍ V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ.

Tak neváhejte a navštivte také naší speciálně namixovanou sekci s tipy na dárky! Dopravu zdarma pro vaší objednávku získáte od TEĎ až do neděle.


Tak tohle prostě a jednoduše nikde jinde nenajdete! Díky naší kolekci všech růžových autodoplňků, kterou jsme pro vás poskládali dohromady, můžete vybrat opravdu neobvyklé vánoční překvapení.

Udělejte radost úplně každému, ať už se jedná o holku nebo kluka. Připravili jsme pro vás speciální sadu osvěžovačů vzduchu pro drsné chlapy a také exkluzivní sadu pro ještě drsnější holky.Uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH. Pro výši Vaší velkoobchodní slevy nás prosím kontaktujte.Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Čestlice 272, 251 01 Čestlice.

Tel.: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00

Soboty 13. a 27. června 2020 otevřeno 9:00 - 13:00

Právo na změnu cen a chyby vyhrazeno.


Facebook Escape6   Instagram Escape6   Youtube Escape6

Escape6 je oficiálním dovozcem značek:APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.