This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020

Kompletní sada ovládání vzduchového podvozku Air lift Performance včetně kompresoru a tlakové nádoby, typ managementu Digitální Air Lift 3P 1/4, provedení nádoby 19 litrová leštěná

Ovládací management (systém ovládání) vzduchového podvozku Air Lift Perfoemance dle vašeho výběru vytváří v kombinaci se sadou tlumičů s měchy pro přední a zadní nápravu kompletní vzduchový podvozek a obsahuje vše potřebné pro montáž a následné ovládání vzduchového podvozku. Dle vlastních potřeb můžete vybírat z managementu ovládaného manuálně pomocí jednoduchých pákových ovladačů až po sofistikované plně digitální systémy s řídicí jednotkou a pokročilými funkcemi.Full description

1942,85
Cena je včetně DPH
typ managementu:
Digitální Air Lift 3P 1/4
Digitální Air Lift 3P 1/4
48 882 Kč
Digitální Air Lift 3P 3/8
50 204 Kč
Digitální Air Lift 3H 1/4
60 779 Kč
Digitální Air Lift 3H 3/8
62 100 Kč
provedení nádoby:
19 litrová leštěná
9,5 litrová leštěná
48 882 Kč
15 litrová leštěná
48 882 Kč
19 litrová leštěná
48 882 Kč
9,5 litrová broušená
48 882 Kč
15 litrová broušená
48 882 Kč
19 litrová broušená
48 882 Kč
P/N: 27783
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Ovládací management (systém ovládání) vzduchového podvozku Air Lift Performance vytváří v kombinaci se sadou tlumičů s měchy pro přední a zadní nápravu kompletní vzduchový podvozek a obsahuje vše potřebné pro montáž a následné ovládání vzduchového podvozku. Každá sada obsahuje ovládací management manuální či digitální), vzduchový kompresor, tlakovou nádobu dle výběru, hadicové vedení a fitinky a příslušenství potřebné pro montáž.

Společnost Air Lift Performance nabízí následující managementy pro ovládání vzduchového podvozku, ze kterých můžete vybírat dle vlastních potřeb a možností:

1. Manuální ovládací systém (Paddle Switch):

Tento systém je nejjednodušším způsobem jak ovládat váš vzduchový podvozek. Ideálním řešením je zejména pro ty, kdo nechtějí instalovat elektrickou kabeláž související s digitálními managementy V2, 3P nebo 3H. Jedná se o ekonomicky zaměřenou variantu pro ovládání každého kola zvlášť, kdy samotné ovládání podvozku je v tomto případě čistě mechanické a pokyn k přizvednutí vozu nebo jeho snížení dáváte podvozku pomocí čtveřice pákových ovladačů, tzv. "Paddle switch". Tlak v jednotlivých měchách můžete sledovat na analogových ukazatelích tlaku, které jsou součástí balení (POZOR: zobrazování informace o tlaku probíhá v jednotkách PSI).

Obsah balení:
- VIAIR kompresor 444C v chromovém provedení
- 15l nádoba v broušeném hliníku
- hadice Air Lift pro vedení vzduchu o průměru 1/4"
- dva analogové dvouručkové ukazatele tlaku vzduchu
- 4x pákový ovladač Paddle Switch
- fitinky a příslušenství
- řezačka vzduchové hadice

Manuální management Air Lift Paddle Switch

 


2. Digitální ovládací systém Air Lift Performance 3P/3H:

 

Pokud hledáte ideální management pro zkompletování vašeho vzduchového podvozku, pak jste jej právě našli. Air Lift Performance 3P/3H je v současnosti špička v oblasti digitálních ovládání vzduchových podvozků. Sdružuje v sobě elegantní ovladač v kovovém pouzdru, který je vybavený displejem pro maximální přehled o stavu podvozku a řídicí jednotky, která obsahuje jak ventilovou jednotku, tak veškerou elektroniku. Navíc je již v základu vybavena Bluetooth modulem pro připojení mobilního telefonu, kterým můžete celý podvozek ovládat. To vše v jednom kompaktním balení!

Tato sada je pak kompletním řešením včetně špičkového kompresoru VIAIR 444C a tlakové nádoby, takže to jediné, co vás dělí od naprosté svobody v nastavení světlé výšky je sada tlumičů s měchy a potřebné fitinky v závislosti na vašich požadavcích zapojení.

A pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, sáhnout můžete rovnou po verzi Air Lift Performance 3H, u které dochází k úpravě polohy vozu nejen na základě informace o tlaku v jednotlivých měchách, ale také dle polohy výškových snímačů, které jsou se sadou dodávány. Pokud již vlastníte management Air Lift Performance 3P, můžete na verzi 3H jednoduše upgradovat zakoupením sady výškových senzorů Air Lift Performance.

 

Air Lift Performance 3P ovladač ve vozidleAir Lift 3P umožňuje uložit 5 přednastavených poloh podvozku. Zároveň neustále monitoruje tlak v systému a dle potřeby koriguje tlak, aby přesně odpovídal Vámi nastavené volbě. Jako třešnička na dortu je zde funkce automatického přizvednutí vozu po jeho nastartování. Celý systém lze navíc dálkově ovládat pomocí bezplatné aplikace dostupné pro platformy iOS a Android.

Air Lift 3P je schopen také diagnostikovat Váš kompresor a jeho výkon. Při poklesu tlaku Vás varuje při netěsnosti a úniku vzduchu ze systému nebo při chybě ve spojení.

Air Lift Performance 3P ovladač + jednotka
Hlavní vlastnosti a výhody Air Lift Performance Air Lift 3P:

- odolný ovladač v hliníkovém pouzdře se soft touch úpravou ovládací části
- plně barevný displej
- celý systém lze ovládat pomocí bezplatné mobilní aplikace pro iOS nebo Android
- kompletní řídicí jednotka pro distribuci vzduchu je velice kompaktní pro maximálně čistou zástavbu
- 5 vlastních předvoleb dostupných pouhým stisknutím tlačítka
- možnost dodatečného rozšíření o snímače výšky a tím upgradovat na verzi Air Lift 3H (Height & Pressure)
- v režimu Show Mode lze podvozek dálkově ovládat i po vypnutí zapalování
- funkce přizvednutí vozu po nastartování

Jednotka umožňuje sledovat tlak v každém měchu samostatně + v nádobě. Hodnoty je možné zobrazit v PSI i v BAR.

Air Lift Performance Air Lift 3P je vyvíjen a vyráběn v USA.


Sada kompletního managementu obsahuje:
- Air Lift 3P management s ovladačem
- Kompresor VIAIR 444C
- Tlakovou nádobu s broušeným nebo leštěným povrchem dle vašeho výběru
- Hadici pro rozvod vzduchu
- Odkalovač


Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním přímým dovozcem podvozkových komponentů Air Lift Performance z USA do České republiky.


 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.