This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

Jednodílné ALU kolo Work EMOTION T7R, 8,5x18 5x112 ET 45 GT stříbrné

Jednodílné ALU kolo Work EMOTION T7R o rozměru 8,5x18", rozteči 5x112 a zálisu ET 45 mm, GT stříbrné se středním prohnutím paprsků. Toto kolo je kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS). Všechna kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku.

Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech.Full description

556,98 €
266,59 €
Cena je včetně DPH
In stock 4 pcs
Immediately at our store
In two days at your address Delivery options
Brand: Work Wheels
PN: T7R1885511245GTS
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Jednodílné ALU kolo Work EMOTION T7R o rozměru 8,5x18", rozteči 5x112 a zálisu ET 45 mm, GT stříbrné s středním prohnutím paprsků. Toto kolo je kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS).

Všechna kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku.

Modelové označení: EMOTION T7R
Průměr kola: 18"
Šířka kola: 8,5"
Rozteč: 5x112
ET (zális kola): 45 mm
Míra prohnutí paprsků: střední

Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Vzhledem k častému použití kol Work pro sportovní účely a jejich inspirací v motorsportu není v základním balení obsažena středová poklička. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech níže.

Technická poznámka: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu. Nejedná se o volitelný parametr.

alu-kolo-work-emotion-11r

Všechna kola Work z řady EMOTION je možné objednat v individuálním barevném provedení COLORISM.Díky této volbě můžete svá kola Work odlišit od běžné produkce a barevně přizpůsobit vašim požadavkům. Součástí barevné nabídky COLORISM pro řadu Work EMOTION jsou následující barvy:
- Oranžová "Mandarin alert"
- Růžová "Casis haze"
- Zelená "Kiwi power"
- Modrá "Energy Mint"

Dalšími barevnými variantami jsou Candy Color odstíny:
- Modrá "Candy blue"
- Červená "Candy red"

Ohledně výše příplatku za individuální barevné provedení se v případě zájmu o objednání informujte předem.

Výrobce Work Wheels se soustředí na výrobu kol, kde finální rozteč a povrchová úprava odpovídá individuálnímu přání zákazníka. Kola Work tak vznikají z velké části jako polotovar, který je až po zadání objednávky dokončen dle vámi zadaných parametrů. Work Wheels vám tak dává velkou svobodu při výběru a kola je díky tomu možné aplikovat na širší paletu vozů.

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem litých kol Work Wheels z Japonska do ČR.
 

alu-kolo-work-wheels-emotion-11r-1
 

alu-kolo-work-wheels-emotion-11r-3
 

alu-kolo-work-wheels-emotion-11r-3
 

alu-kolo-work-wheels-emotion-11r-3

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.