This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
ÚVOD > EXTERIOR > WHEELS > FIFTEEN52

fifteen52

Historie americké společnosti Fifteen52 sahá až do roku 1996, kdy byla založena jako divize společnosti Joe Hoppen Motorsports. Sami sebe považují Fifteen52 spíše jako koncept než jako společnost s přesně specifikovanou nabídkou produktů. Zjednodušeně, jejich cílem je nabídnout zákazníkům nejen kola, ale způsob, kterým udělat ze svého vozu něco unikátního. V první řadě se jedná o skutečné automobilové nadšence, což můžete vnímat z každého aspektu jejich práce.


Showing 5 from 5 products
Alu kolo Fifteen52 Formula GT
PN: FIFTEEN52FORMGT
Alu kolo Fifteen52 Formula GT
Náš nejnovější design, Fifteen52 Formula GT, je převzatý z klasického závodního pavučinového vzhledu. Kolo je navrženo tak, aby bylo jak odolné, tak i lehké a dokázalo pojmout i rozměrnější brzdové třmeny a kotouče.
18" | 19" | 20"
od 306,24 €
Detail
Dodání on request
Alu kolo Fifteen52 Formula TR
PN: FIFTEEN52FORMTR
Alu kolo Fifteen52 Formula TR
Fifteen52 Formula TR je naší interpretací klasického závodního pavučinového vzhledu, ale s rozšířením okrajem, který kolu dodává vzhled starších závodních kol, což se skvěle hodí právě na kola menších průměrů.
16"
od 249,38 €
Detail
Dodání on request
Alu kolo Fifteen52 R43
PN: FIFTEEN52R43
Alu kolo Fifteen52 R43
S inverzním pětipaprskovým designem a pevnou stavbou je kolo Fifteen52 R43 synonymem pro pevnost.
19"
od 355,17 €
Detail
Dodání on request
Alu kolo Fifteen52 Tarmac
PN: FIFTEEN52TARMAC
Alu kolo Fifteen52 Tarmac
Fifteen52 Tarmac je pravděpodobně nejznámějším designem v naší produkci. Toto kolo započalo naší spolupráci s ikonickým Kenem Blockem, když se objevilo na jeho 650-koňovém Fordu Fiesta se zveřejněním videa Gymkhana 4.
17" | 18" | 19"
od 277,81 €
Detail
Dodání on request
Alu kolo Fifteen52 Turbomac
PN: FIFTEEN52TURBOMAC
Alu kolo Fifteen52 Turbomac
Jak jste mohli zaznamenat ve videu Gymkhana 6, kolo Fifteen52 Turbomac vzniklo ve spolupráci s Kenem Blockem. Jedná se o klasický pětipaprskový design obohacený ventilovaným okrajem, kde se dokonale potkává vzhled s funkčností.
17" | 18"
od 277,81 €
Detail
Dodání on request


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.