This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

Elektronicky ovládaný stavitelný podvozek KW DDC ECU pro Seat, Leon (5F), Cupra 265/280/290, zatížení PN do 1080kg

Elektronicky ovládaný stavitelný podvozek KW Automotive DDC ECU (Dynamic Damping Control, Electronic Cntrol Unit) pro Seat, Leon (5F), Cupra 265/280/290, rok výroby 03/14-, zatížení přední/zadní nápravy 1080 kg/ 980 kg, výkon motoru 195-213 kW, snížení přední/zadní nápravy 15-45 mm/ 10-35 mm.

Podvozky DDC ECU vznikly jako inteligentní podvozkové řešení v rámci programu KW iSuspension. Dávají vám možnost rozdělit tuhost tlumení podvozku do tří režimů a tím přizpůsobit charakter vozu konkrétnímu požadavku, ať už máte před sebou dlouhou cestu po dálnici nebo se chystáte na závodní trať.Full description

3002,45 €
Cena je včetně DPH
Delivery time: 1-2 týdny
Brand: KW
Code: 39081011
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Podvozky DDC ECU vznikly jako inteligentní podvozkové řešení v rámci programu KW iSuspension. Dávají vám možnost rozdělit tuhost tlumení podvozku do tří režimů a tím přizpůsobit charakter vozu konkrétnímu požadavku, ať už máte před sebou dlouhou cestu po dálnici nebo se chystáte na závodní trať. Adaptivní tlumiče KW DDC ECU kombinují možnost plynulého nastavení výšky pomocí závitu a volbu nastavení tuhosti tlumičů ve třech krocích jednoduchým stisknutím tlačítka přímo z místa řidiče.

Každá sada podvozku KW DDC je dodávána včetně elektroinstalace a mechanického spínače pro změnu jízdních režimů v krocích "Comfort", "Sport" a "Sport+". Podvozek můžete navíc dále doplnit W-LAN bezdrátovým modulem, který vám umožní tuhost podvozku měnit pomocí mobilní aplikace. Mimo to můžete paletu jízdních režimů dále rozšiřovat a přizpůsobit ji svým požadavkům.

Všechny podvozky KW DDC jsou vyráběny nerezovou technologií "Inox line" pro maximální životnost a odolnost proti vnějším vlivům. Každá sada se vyrabí v sídle společnosti v Fichtenbergu v Německu a během výrobního pocesu je každá tato sada podrobena rozsáhlým zátěžovým testům.

Základní vlastnosti podvozků KW Automotive DDC ECU:
- nahrazuje standardní tlumiče novými adaptivními tlumiči KW s elektronicky stavitelnou tuhostí
- tři varianty nastavení tlumičů (Comfort, Sport, Sport +) v základní verzi
- možnost rozšíření o bezdrátový W-LAN modul, díky kterému se dá podvozek ovládat dálkově
- mobilní aplikace, která vám umožňuje vytváření vlastních jízdních režimů
- kompatibilní s iPhone, iPod touch nebo iPad
- individuální nastavení přední a zadní nápravy, možné pozvolna (+/-1%) nebo v jednotlivých krocích (+/-10%)

Parametry:
Typ vozu:Seat, Leon (5F), Cupra 265/280/290
Rok výroby: 03/14-
Výkon motoru: 195-213 kW
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 15-45 mm/ 10-35 mm
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: 1080 kg/ 980 kg

Technické poznámky:
2. Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Vpředu se nastavení výšky provádí pomocí závitu na tlumiči. Vzadu se snížení provádí pomocí sportovní pružiny a snižovací misky.
37. U vozů s elektronicky ovládanými tlumiči je třeba se přesvědčit, že je toto ovládání odpojené. Konkrétní odpojovací sady jsou v nabídce KW. Pro bližší informace nás kontaktujte.
57. Pouze pro vozidla s průměrem svorky na předním tlumiči 55 mm.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.Recommended accessories

KW klíčenka
KW klíčenka
6,19 €


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.