This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

Dárkový balíček v dárkové krabičce pro kluky s Meguiar's 3in1

Rádi byste obdarovali vašeho přítele, tátu, bráchu nebo dalšího kluka ve vašem okolí? Přesně pro takové případy nabízíme hotový dárkový balíček.Full description

563,49 €
Cena je včetně DPH
Delivery time: na dotaz
Brand: Escape6
PN: ForBoysBlack+Wax
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Zvolit ten pravý dárek k Vánocům tak, aby neskončil někde ve skříni, není vždy jednoduchý úkol. Proto jsme pro vás vybrali originální a hlavně užitečné produkty z našeho sortimentu, které jsme zabalili do podoby krásného dárkového balíčku pro všechny automobilové nadšence i nadšenkyně.

Tento balíček jsme sestavili na míru všem kluků, kteří nedají dopustit na černou barvu. Obsahuje stylové černé tričko s bílým logem na hrudi a rukávu a bílým emblémem na zádech. Velikost si můžete vybrat samozřejmě sami. K tomu perfektně padne originální čepice s červeným logem Escape6. Do balíčku jsme přidali dlouhotrvající vůni California Scents, která provoní celé auto višňovou vůní, klíčenku, nálepky a přívěsek na klíče v podobě pístu. A to stále není vše! Pro každého, kdo chce pečovat o svůj vůz jen nejlepšími přípravky, jsme přidali Meguiar's 3 in 1 Wax, leštěnku s voskem.

Tohle všechno je krásně zabalené do dárkové krabičky, jejíž barvu si můžete sami zvolit. Vybírat můžete z modré, zelené, červené a růžové barvy.

Velikost trika Escape6 v této sadě, je automaticky přednastavena na aktuálně nejoblíbenější. Pokud však znáte velikost toho, komu bude dárková sada určena, můžete velikost trika změnit ve výpisu obsažených produktů níže. Stejným způsobem si můžete vybrat také barvu krabičky, ve které dárkovou sadu obdržíte.

Dárková sada se skládá z těchto produktů:

Kšiltovka Escape6 černá s plastickým červeným 3D logem E6
PN: ESCAPE6CAPBLK
Brand: Escape6

v hodnotě 25,92 €
Escape6 černé unisexové tričko s bílým potiskem na hrudi i na zádech
PN: escswag-w
Brand: Escape6

v hodnotě 13,11 €
Meguiar's 3-in-1 Wax - leštěnka s voskem 3 v 1, 473 ml
PN: G191016
Brand: Meguiar's

v hodnotě 31,81 €
Samolepka Escape6, 15 cm
PN: ESC15
Brand: Escape6

v hodnotě 1,88 €
Klíčenka Escape6 s logem Escape6
PN: ESCP-LANY-E6
Brand: Escape6

v hodnotě 4,47 €
Přívěsek na klíče - píst, stříbrný
PN: KC-9083
Brand: Escape6

v hodnotě 7,48 €
Osvěžovač vzduchu California Scents, vůně Car Scents - Višeň
PN: CCS-1207CT
Brand: California Scents

v hodnotě 4,44 €
Dárková krabička vel. M dvoudílná 243x190x131 mm
PN: boxm
Brand: Escape6

v hodnotě 2,82 €
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.