This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2022

Paradise Air Passive Liquid Can Air Freshener, fragrance Lemon Candy

Originální americký osvěžovač vzduchu v plechovce s tekutou náplní, který provoní Vaši domácnost nebo kancelář. Součástí plechovky je také skládací lněný list, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu uvolňování vůně. Všechny produkty Paradise Air jsou "made in USA"!Full description

6,97
Cena je včetně DPH
In stock more than 5 pcs
Immediately at our store
In two days at your address Delivery options
fragrance

Cherry

Black

Lemon Candy
Brand: Paradise Air
P/N: LQCAN45-036
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
 

Zapomeňte na osvěžovače vzduchu a vůně, které svou intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně Paradise Air jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu intenzivní vůně v domácnosti nebo kanceláři.

Každá plechovka vůně Paradise Passive Liquid Can obsahuje 133 ml stoprocentního parfému v tekuté formě. Součástí balení je lněný list, který po vložení do plechovky sáje parfém a uvolňuje ho do okolí. List je perforovaný a lze ho snadno dělit na menší kousky - záleží jen na Vás, jak velkou část použijete. Tímto můžete chytře a snadno regulovat intenzitu uvolňování parfému Paradise Air.

Vzhledem k tekuté konzistenci osvěžovače Paradise Air je nutné plechovku umístit na místo, kde nemůže dojít k jejímu převrácení a vytečení parfému. Není proto vhodný do automobilu nebo jiných dopravních prostředků.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty Paradise Air jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

Produkt je vyroben v USA.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.