This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020
  • Blog
  • ZRUŠENO - Escape6 Halloween Party 2020
Luděk 02.10.2020 2096x

ZRUŠENO - Escape6 Halloween Party 2020

Je nám moc líto, ale Escape6 Halloween Party 2020 jsme museli z důvodu vládního nařízení bohužel zrušit.

Máme pro Vás skvělou zprávu - i letos se uskuteční naše k smrti strašidelná Halloween Party! Přestože nám současná situace a omezení s ní spojená neumožňují uspořádat naši halloweenskou party v podobě, na kterou jste zvyklí z minulých let, vymysleli jsme pro Vás Halloween, který nezastaví ani pandemie! Letos pro Vás totiž uspořádáme halloweenský týden! Escape6 Halloween Party bude tentokrát probíhat v rámci celé otevírací doby a po celý týden! Atmosféru, při které Vám bude tuhnout krev v žilách, si tak budete moci vychutnat bez tlačenic a omezení! A možná se tak budete bát ještě víc!

Akce bude probíhat po 4 dny, a to konkrétně pondělí 26. 10., úterý 27. 10., čtvrtek 29. 10. a v pátek 30. 10.
Pozor, ve středu 28. 10. je státní svátek a v tento den budeme mít zavřeno.

A co Vás v rámci naší Escape6 Halloween party čeká?
Ve strašidelné atmosféře budete moci nakoupit tak, jako ještě nikdy předtím, a navíc využít speciální halloweenské slevy! Děsit Vás budou nejen skřeky vlkodlaků a řev umrlců, ale je dost pravděpodobné, že u nás potkáte nějakého kostlivce nebo zbloudilou duši. Takže si dávejte veliký pozor!

Kdo se odváží vstoupit do našeho potemnělého showroomu plného strachu, bude odměněn jedinečnou atmosférou, kterou u nás můžete zažít jen jednou za rok, a k tomu ještě navrch možností nákupu za zvýhodněné ceny!

Děti můžete vzít také, ale pozor! Rozhodně to nebude pro slabé povahy! Strašidelná atmosféra se bude šířit do okolí a bude ji doplňovat celá řada věrohodných rekvizit.


Odpovědi na nejčastější otázky:

Co?
Escape6 Halloween Party, to je akce pořádaná v našem showroomu. Společně oslavíme Halloween v potemnělé a strašidelné atmosféře. Uvidíte náš showroom tak, jak jej můžete vidět jen na Halloween!

Kdy?
Celý týden od 26. 10. do 30. 10. po celou otevírací dobu, od 9 do 18 hodin. Ale pozor, ve středu 28. 10., ve státní svátek, budeme mít zavřeno!

Kde?
V prostorách našeho showroomu. Pokud jste u nás ještě nebyli, zadejte si Escape6 s.r.o. do Google Maps nebo Waze. Naše adresa je Čestlice 272, 251 01 Čestlice.

Proč?
Ano, Halloween je původem anglosaský svátek, takže se můžete ptát, proč ho slavíme u nás v Escape6. Důvod je prostý - protože zastupujeme celou řadu amerických značek, je nám tento svátek blízký! A sranda přece musí být! :)

Co se tady bude odehrávat?
Uvnitř našich kanceláří, skladu i prodejny bude panovat tma, kterou sem tam prořízne jen světlo svíčky nebo reflektoru. Dále bude prostor nasvícen UV světly, takže si na sebe nezapomeňte obléct také něco bílého, ať tu pěkně záříte. Ani v prodejně nebude nouze o strašidelné ozvučení a spoustu halooweenských rekvizit, včetně „živých mrtváků“ a dalších strašidel.

Bude v rámci této akce možné nakoupit za zvýhodněné ceny?
Ano, bližší detaily se dozvíte pár dní před akcí na našich sociálních sítích nebo přímo na místě.

Mám si vzít masku?
Rozhodně! Všichni zombíci, strašidla, duchové, čarodějové a čarodějnice se tu budou cítit jako doma a budou vřele přivítání, a někteří možná i odměněni. Ale nebojte, není to povinné. :)

Musím přijet upraveným autem?
Vůbec ne! Tohle není tuning sraz. Můžete přijet čímkoliv, rodinným autem nebo „winter károu“. Je to hlavně o lidech! Živých i nemrtvých! :)

Je to vhodné pro děti?
Pro malé děti tato akce určená není. Necháme na Vašem rozhodnutí, jestli je s sebou vezmete. Ale atmosféra bude opravdu strašidelná.

Je vstupné zdarma?
Samozřejmě, stejně jako na všech ostatních akcích, které pořádáme, je vstupné zcela zdarma.

Mohu na místě zaparkovat?
Parkování je možné přímo před prodejnou. V našem areálu máme dostatečnou kapacitu pro všechny návštěvníky této akce!

Tak neváhejte a přijďte si spolu s námi užít srandu i napětí do Escape6!

Více info budeme průběžně přidávat do události na Facebooku.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.