This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • Velká letní akce na autokosmetiku Meguiar's 2+1 ZDARMA!
Jakub 24.07.2020 1018x

Velká letní akce na autokosmetiku Meguiar's 2+1 ZDARMA!

Léto je v Escape6 obdobím autokosmetiky, a proto jsme si pro Vás opět připravili CarCrazy akci na autokosmetiku Meguiar's - 2+1 ZDARMA!!!

Co pro to musíte udělat?
Stačí nakoupit v našem e-shopu autokosmetiku Meguiar's v libovolném počtu a libovolné kombinaci produktů a odeslat objednávku! Každý třetí produkt (řazeno podle ceny od nejdražšího po nejlevnější) od nás dostanete zdarma!

Akce platí nejen v e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně, kde se však musíte o akci sami přihlásit

Akce platí do 9. 8. 2020 a nevztahuje se na orbitální leštičku MT310 a sady tuto leštičku obsahující. Na leštičku a sady s leštičkou však můžete využít ve stejném období slevu 30%!

Akce se dále nevztahuje na samolepky, vlajky a prezentační stojany Meguiar's. Akce se nedá kombinovat s velkoobchodními slevami.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.