This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!
Kristýna 26.05.2020 3364x

První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!

Začátek letošní sezóny byl pro nás všechny hodně těžký. Nemohli jsme se mnohdy vídat s našimi blízkými a přáteli a museli jsme oželet mnoho společenských akcí kvůli epidemii koronaviru a kvůli tomu vzniklým nařízení vlády. Vše zlé je pro něco dobré! Měli jsme alespoň konečně čas tunit naše káry v bezpečí naší garáže #vGaraziJeBezpecno. A je na čase je ukázat světu!

Konečně je tato nelehká doba za námi a celý tým Escape6 Vás srdečně zve na první tuning sraz této sezóny – Escape6 Meet 2020! Již popáté se setkáme na venkovním parkovišti Obchodního centra Letňany v Praze. Konečně se mohou milovníci aut potkat tváří v tvář a užít si novou sezónu upravených vozů na plné pecky!

Jak už jste u nás zvyklí, vjezd pro upravená auta a vstup pro všechny návštěvníky srazu je ZDARMA.

Těšit se můžete opět na tým Escape6, super káry, bohatý doprovodný program na profesionální stage, poháry pro nejlepší upravené vozy a hned několik překvapení.

První tuning sraz pro rok 2020 vypukne už v sobotu 20. června 2020!

Pro další informace sledujte naše sociální sítě a tuto událost na Facebooku.

Podívejte se na naše fotografie a videa z minulých ročníků.

Fotogalerie

První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.