This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • Představení Racingline Performance
David 03.02.2020 496x

Představení Racingline Performance

Vozy koncernu Volkswagen jsou nejčastěji vídanými vozy na našich silnicích. Není se čemu divit, když do tohoto koncernu patří i domácí automobilka Škoda. A není tak ani žádným překvapením, že vozy patřící do koncernu Volkswagen (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a další) patří k nejupravovanějším vozům. Jednak proto, že díky velkému počtu prodaných kusů jsou tato auta pro úpravce zajímavá, ale také proto, že jejich majitelé se snaží svůj vůz odlišit od masy těch ostatních. V nabídce každé automobilky koncernu Volkswagen pak najdeme sportovně založené modely, které přímo vyzývají k maximálnímu využití jejich potenciálu, díky čemuž pak dokáží takto upravené vozy potrápit i jinak výrazně silnější soupeře nejen na silnici, ale i na závodním okruhu.

Na trhu tak dnes najdete celou řadu úpravců, kteří nabízejí díly pro úpravu koncernových aut. Málokterý z nich však nabízí tak ucelenou nabídku a přistupuje k úpravám vozů tak důsledně jako britský Racingline Performance. Tento úpravce se věnuje úpravám od roku 1997 a to na té nejvyšší úrovni a s přímou podporou automobilky. Právě v roce 1997 zvítězil jimi postavený Volkswagen Golf 3 v britském šampionátu BRC a dodnes se Racingline Performance úzce věnuje vývoji závodních vozů šampionátu TCR pro tovární týmy Volkswagen Racing, Audi Sport a Seat Sport.

V nabídce Racingline Performance dnes naleznete ucelenou nabídku performance dílů pro zvýšení výkonu, maximální spolehlivost, špičkovou ovladatelnost i dokonalý vzhled vozu. Mezi úpravci se vysoké oblíbenosti těší zejména sportovní kity sání, které se osvědčily i při závodním nasazení. Mezi nimi má doslova ikonické postavení kit sání R600, na který navazuje celá řada performance dílů určených pro vozy platformy MQB. Svůj vůz tak můžete vybavit nejen sportovním sáním, ale také hladkým silikonovým vedením vzduchu, zvětšeným vstupem do turba, olejovým chladičem, výkonnějším intercoolerem a řadou dalších funkčních doplňků. Pro lepší ovladatelnost můžete vůz vybavit sportovním podvozkem, sportovními silentbloky, rozpěrami a brzdnou sílu podpořit špičkovým brzdovým systémem.

Racingline Performance

Pro Racingline Performance je ale stejně jako funkčnost dílů důležitý i jejich vzhled. Ten je velmi čistý, jednotný a moderní. Pro dokonalé sladění celku pak nabízí Racingline řadu optických vylepšení, mezi které patří zejména kovová víčka nádob provozních kapalin, pouzdra olejových filtrů motoru i převodovky, ale i kovová pádla pod volant pro převodovky DSG. Většina dílů je v decentním černém provedení s kontrastním logem výrobce. Jednotné je vždy naprosto špičkové zpracování bezproblémová přímá instalace.

Samotný hardware je pro výkon vozu důležitý, ale bez správného softwaru jen stěží využijete plný potenciál motoru. Proto Racingline Performance přichází se svými vlastními software úpravami řídicích jednotek a převodovek DSG. Oproti řadě konkurenčních výrobců využívá Racingline své vztahy přímo s automobilkou a svůj software vždy vyvíjí od základu, nikoliv pouze úpravou vybraných hodnot. Díky tomu nabízí maximální možný výkon s respektem k životnosti motoru a ohledem k hardwarovým možnostem úprav v rámci nabídky Racingline Performance.

Kompletní sortiment produktů Racingline Performance naleznete nejen v našem e-shopu, ale většinu nejoblíbenějších a nejosvědčenějších dílů také skladem na našem showroomu, kde si je můžete důkladně prohlédnout, případně rovnou zakoupit. S vybranými produkty se pak můžete seznámit i prostřednictvím našeho videa níže:

Fotogalerie

Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance Představení Racingline Performance


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.