This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6
Kristýna 09.10.2019 891x

Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6

Od firmy Raemco jsme nově naskladnili nejen novou barevnou variantu a nové rozměry univerzálních vzduchových filtrů, ale také trošku ulítlé růžové tříbodové bezpečnostní pásy. S růžovými bezpečnostními pásy se spíš než v našich podmínkách, můžete setkat na zahraničních srazech a výstavách, a to zejména v Japonsku, kde je toto barevné provedení velmi oblíbené. Doufáme, že tímto produktem potěšíme nejenom všechny naše zákaznice, které se už v minulosti na tento produkt ptali, ale i kluky, kteří se nebojí odlišit od ostatních.

Do nabídky vzduchových filtrů přibyl standardní vzduchový filtr Raemco, který už v nabídce máme, ale nově si ho můžete pořídit v černé barvě. V tomto provedení si můžete vybrat vzduchový filtr Raemco ve dvou nových rozměrech.

 

Fotogalerie

Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.