This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
 • Blog
 • Hybridní keramika - ta nejlepší ochrana pro Vaše auto, kterou si aplikujete zcela sami!
Jakub 17.07.2020 217x

Hybridní keramika - ta nejlepší ochrana pro Vaše auto, kterou si aplikujete zcela sami!

Ochrana laku na autě je pro řadu lidí stejně důležitá, jako hezky si předoucí motor, spolehlivě fungující brzdy nebo kvalitní palivo v nádrži. Chránit lak má smysl hned z několika důvodů:

 • ochrana udržuje perfektní vzhled laku po výrazně delší dobu
 • chrání lak před působením chemických a mechanických vlivů (kyselé deště, posypová sůl, ptačí trus, prach, nečistoty, oxidace apod.)
 • chrání lak před škodlivými vlivy UV záření
 • odpuzuje vodu a nečistoty
 • usnadňuje mytí, sušení a údržbu
 • oddaluje potřebu dekontaminace (tzv. "clayování") a leštění laku

Pro ochranu laku můžete volit mezi řadou produktů, od tradičních vosků s obsahem přírodní karnauby, např. G7014 Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax, přes odolnější vosky využívající technologii syntetických pomylerů, např. G18216 Meguiar's Ultimate Wax Liquid, až po nejmodernější hybridní keramickou technologii.

Hybridní keramika kombinuje snadnost a lehkost aplikace a stírání typickou pro syntetické polymery a odolnost, trvanlivost a extrémní odpuzování vody, tzv. "hydrofobitu" typickou pro oxid křemičitý (SiO2). Spojením toho nejlepšího z obou technologií vznikla hybridní keramika - nejkvalitnější ochrana, kterou si můžete aplikovat sami v domácím prostředí - bez nutnosti profesionálního vybavení, odborných znalostí a pomoci profesionálního detailera!

Hybridní keramika je však vhodná na celou řadu různých povrchů, ne jen na lak karoserie! S hybridními keramickými vosky můžete spolehlivě ochránit celou řadu povrchů, např.:

 • lak karoserie
 • kola - všechny druhy vč. lakovaných, leštěných a chromových
 • nelakované plastové i gumové lišty, lemy, výdechy kapoty apod.
 • leštěné kovy, např. hliník, chrom, nerez a další
 • světla a ostatní čiré plasty
 • dřevěné a kovové dekory
 • a mnoho dalších!

V neposlední řadě je výhodou hybridní keramiky její kombinovatelnost s Vaším oblíbeným tradičním voskem. Navíc lze hybridní keramiku vrstvit, a tím dosahovat větší odolnosti a ještě lepších výsledků! V případě zájmu aplikujte dvě nebo tři tenké vrstvy hybridního keramického vosku s odstupem pár desítek minut, abyste měli jistotu, že ochrana Vašeho auta je na absolutně špičkové úrovni! Není to nutnost, ale my dobře víme, že mnoho "autíčkářů" si tak odolnou, hydrofobní ochranu rádo dopřeje. My jsme totiž úplně stejní... :-)

Ochraňte svůj vůz tekutým hybridním keramickým voskem G200416 Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax pro perfektní, dlouhodobou a extrémně hydrofobní ochranu - snadno a za méně než 30 minut nenáročné práce!

Po každém druhém až třetím mytí podpořte, posilněte a doplňte ochranu pomocí hybridního keramického vosku v rozprašovači, G190526 Meguiar's Hybrid Ceramic Wax, aby byla ochrana Vašeho auta neustále na maximální možné úrovni! Nezabere Vám to víc než 2 minuty času - jen lehce nastříkejte a spláchněte vodou! Tak snadné to je!

Kdykoli mezi mytím udržujte čistotu svého auta pomocí detaileru. Tímto geniálním přípravkem v rozprašovači jednoduše odstraníte lehkou nečistotu, prach, pyl, ptačí trus, zaschlé kapky vody apod. zcela bez námahy. A pokud si pro tuto práci vyberete hybridní keramický detailer G200526 Meguiar's Hybrid Ceramic Detailer, pak při každém použití budete posilovat hybridní keramickou ochranu, kterou na svém autě máte. Hybridní keramický detailer totiž skutečně posiluje ochranu na každém povrchu, na který jej použijete!

A pokud se Vám líbí všechny hybridní keramické produkty, není nic jednoduššího, než si je koupit jako celou sadu, navíc cenově zvýhodněnou! CERAMICKIT Meguiar's Hybird Ceramic Kit je tu právě pro Vás!

Stále váháte, zda je pro Vás hybridní keramika to pravé? Nebo Vás napadají další otázky týkající se autokosmetiky a správné péče o Vaše auto? Pak nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám všechny dotazy zodpovíme!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.