This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020
  • Blog
  • Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT
David 22.09.2020 639x

Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT

Nejnovějším přírůstkem do nabídky špičkových karbonových sání Eventuri je kit sání pro Mercedes AMG GTR, GTS a GT (s výjimkou 4-dvéřové verze). Toto sání je nejen technologickým, ale také optickým klenotem pod extrémně dlouhou kapotou tohoto luxusního GT. Pro dokonalé sladění můžete zvolit variantu v lesklém nebo matném povrchu na všech karbonových dílech. Ty vyplňují v podstatě celou přední část motorového prostoru a obsahují dvojici rozměrných airboxů navazujících na vstup do turbodmychadel, dva nasávače, které směřují vzduch od masky k samotným airboxům a středový kryt, který nese logo výrobce Eventuri a mimo to je připraveno pro přemístění plakety s podpisem konstruktéra AMG, který kompletoval tento motor.

Základem sání Eventuri pro GTR / GTS / GT je dvojice patentovaných airboxů ze 100% prepreg karbonu, které v sobě ukrývají suché sportovní filtry vyrobené přesně dle zadání Eventuri a splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu filtrace. Typickým pro Eventuri je obrácené usazení filtrů v boxech, díky čemuž je vnější stěna filtru využívána jako redukce z průměru v místě sání na průměr vstupu vzduchu do turba. To, co se tedy běžně děje na vzdálenosti několika centimetrů, probíhá v případě Eventuri na celé délce airboxu. Tím je zajištěno výrazně lepší proudění vzduchu a samotný obal z prepreg karbonu udržuje nízkou teplotu nasávaného vzduchu.

 

Přívod čerstvého vzduchu do obou airboxů zajišťuje dvojice přívodních trubic, které jsou také vyrobeny ze 100% prepreg karbonu. Ty jsou doslova uměleckým dílem z pohledu zpracování karbonových vláken. Z pohledu shora jsou zcela hladké a dokonale ladí se zaoblenou karoserií AMG. Na jejich spodní straně je ale dobře patrné jaké úsilí vyvinulo Eventuri pro maximální využití motorového prostoru. Různé prohlubně a výstupky přesně kopírují komponenty, které jsou pod sáním skryté, aby sání využilo každý milimetr prostoru využitelného pro zvětšení efektivity sání.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pak středový kryt motoru. Ten původní musel ustoupit rozměrným airboxům, nicméně, protože je tento kryt nositelem originální plakety se jménem konstruktéra daného motoru, nahradilo Eventuri díl vlastním krytem, který je pro umístění této plakety připraven. A aby bylo zpracování opravdu dokonalé, doplnilo Eventuri kryt o atraktivní vzorování karbonových vláken, které jsou zde pokládány do tvaru písmene V. Kromě přípravy pro umístění originální plakety AMG je pak na krytu umístěno logo Eventuri.

Sání Eventuri je dostupné pro modely C190 / R190 Mercedes AMG GTR, GTS a GT (mimo 4 dveřovou verzi vozu GT) a je nabízeno ve dvou verzích povrchové úpravy. Vybírat můžete z lesklého karbonu nebo z matného karbonu, který dokonale ladí zejména s matnými laky Mercedes AMG. Sání můžete zakoupit v odkazu zde:

Koupit

Fotogalerie

Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.