This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019
  • Blog
  • Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!
Jakub 12.06.2019 1611x

Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!

Tak jako každý rok, i letos vyráží tým Escape6 na největší tuzemský sraz amerických vozů, Lucky Cruisers Weekend!

Ani v pořadí 10. ročník srazu "detroitského železa" se nemůže obejít bez naší účasti, a proto už zítra vyrážíme do autokempu Merkur v Pasohlávkách, na jižní Moravě, a budeme tam až do neděle! A na co se v našem podání můžete těšit?

  • Stánek se špičkovou americkou autokosmetikou Meguiar's!
  • Novinky Meguiar's 2019 i dobře známý sortiment za zvýhodněné, srazové ceny!
  • Nové katalogy Meguiar's Brilliant Solutions 2019 zdarma!
  • Escape6 muscle show car Dodge Challenger R/T!

Tak neváhejte a doražte do Pasohlávek, a hlavně na stánek Meguiar's, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy, poradíme s výběrem produktů a zkonzultujeme s Vámi vše, co Vás bude z našeho oboru zajímat!

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie

Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend! Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.