This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2020
  • Blog
  • Escape6 Meet 2021
Luděk 02.08.2021 3014x

Escape6 Meet 2021

Pokud jste se báli, že letos přijdete o tradiční Escape6 Meet, tak pro vás máme skvělou zprávu. I letos Escape6 Meet BUDE!

Proběhne souběžně s automobilovou výstavou Autoshow Praha 2021 v areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech a to v sobotu 28. 8. 2021 a to ve velkém stylu. Celým dnem vás budou provázet Luděk a Kuba z velkého profesionálního pódia. Pohodovou atmosféru bude dokreslovat velká LED obrazovka a výkonná hudební aparatura, abyste o žádný ze zajímavých rozhovorů a dalších částí programu nepřišli. Jak jste u našich akcí zvyklí, i tentokrát je vjezd pro upravená auta a jejich posádku ZDARMA. Pouze v případě, že si budete chtít automobilový den užít naplno a prohlédnout si i novinky v rámci výstavy Autoshow Praha, je třeba si na tuto výstavu vstupenky zakoupit.

Těšit se můžete na:
- super káry
- příjemnou atmosféru
- jedinečné prostředí výstaviště PVA EXPO PRAHA
- profesionální pódium s LED obrazovkou a ozvučením
- program na pódiu v průběhu celého dne
- pro účastníky srazu vstup zdarma

Celou akcí Vás v sobotu 28. 8. 2021 opět provede Luděk a Kuba z Escape6.


Takže si zapište toto datum do kalendáře, budeme se na vás těšit!

Další informace budeme postupně doplňovat, tak nás sledujte na našem webu a sociálních sítích.
Odkaz na událost na Facebooku

Logo akce Escape6 Meet 2021

Děkujeme všem a budeme se na vás těšit.

 

Stay Tuned!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.