This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2018
  • Blog
  • Escape6 Halloween Party 2019
Kristýna 05.09.2019 1279x

Escape6 Halloween Party 2019

Po úspěchu loňského prvního ročníku jsme se nemohli rozhodnout jinak, než tuto bláznivou a děsivou akci zopakovat. Přichází druhá příležitost se na Halloween pořádně bát! Začneme v pátek 25. října přesně s úderem konce naší běžné otevírací doby, tedy v 18:00, a pod rouškou noci to všechno vypukne!

Ve strašidelné atmosféře blížícího se svátku zesnulých budete moci nakoupit tak, jako ještě nikdy předtím, a navíc využít speciální halloweenské slevy!

Přímo před prodejnou prořízne zlověstnou tmu a mlžný opar naše světelná a laserová show. Děsit vás budou skřeky vlkodlaků a je dost pravděpodobné, že u nás potkáte nějakého kostlivce nebo zbloudilou duši. Takže si dávejte veliký pozor!

Kdo se odváží vstoupit do našeho potemnělého showroomu plného strachu, bude odměněn jedinečnou atmosférou, kterou u nás můžete zažít jen jednou za rok, a možností nákupu za zvýhodněné ceny!
Děti můžete vzít také, ale pozor! Rozhodně to nebude pro slabé povahy! Strašidelná atmosféra se bude šířit do okolí a bude ji doplňovat celá řada věrohodných rekvizit.Více info budeme průběžně přidávat do události na Facebooku. 

Takže "stay tuned". Teda vlastně "stay scared"!

Fotogalerie

Escape6 Halloween Party 2019


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.