This website uses cookies to provide services, personalise ads and analyse the visitor traffic. By using this site you agree to their use. Close
Shop roku 2019

ARMA karbonový kit sportovního sání pro Subaru Levorg 1,6

Špičkové karbonové sání ARMA znatelně zvyšuje výkon a reakce motoru a je určeno jako přímá náhrada za sériový airbox bez nutnosti dalších úprav. Je vytvořeno z dvouvrstvého vakuově tvarovaného karbonu, který má hladký povrch s jasným vzorem karbonových vláken. Průtok sání je navržen tak, aby minimalizoval turbulence uvnitř sání, izoloval horký vzduch a maximalizoval tak přívod chladného vzduchu k motoru.

Price with VAT: 1293,77 €

Availability: on request
 

Ceny dopravy v České republice:
Česká pošta - Balík Do ruky zdarma
Česká pošta - Balík Na poštu zdarma
Česká pošta - Balík Do balíkovny zdarma
PPL - doručení na adresu zdarma
PPL ParcelShop - vyzvednutí na pobočce zdarma
Uloženka - vyzvednutí na pobočce zdarma
Ceny dopravy na Slovensko:
Česká / Slovenská pošta na Slovensko zdarma
PPL na Slovensko zdarma
Uloženka na Slovensko zdarma

 

Personal pickup in our shop

Product number: ARMASUBLEV
Add to list
Oblíbené položky můžete přidávat až po Login.
Brand: ARMA
 

Vlastnosti sání:
-
určeno pro Subaru Levorg 1,6
- s označením motoru FB16H4
- první generace r.v. od 2014>
- přibližné navýšení výkonu o 30HP
- navrženo jako přímá náhrada za sériový airbox
- vyrobeno z dvouvrstvé karbonové tkaniny zpracovávané jedinečným vakuovým procesem
- hladký povrch s jasným vzorem uhlíkových vláken
- znatelně zvyšuje výkon a zlepšuje reakce motoru
- izoluje horký vzduch a maximalizuje průtok chladného vzduchu k motoru

Sada obsahuje:
- karbonový airbox
- karbonové vedení pro připojení váhy vzduchu
- sportovní vzduchový filtr Arma
- montážní materiál a příslušenství
- kit lze objedant i s filtrem vybaveným nastavitlnou vnitřní klapkou. Tato klapka potlačuje efekt ztráty krouticího momentu v nižších otáčkách a je možné ji ovládat přiloženým ovladačem nebo pomocí aplikace v mobilním telefonu.


O společnosti:
ARMA pochází z latinského slova označujícího "zbraně války" nebo "obranné zbraně". Nabídka společnosti ARMA je přesně jako meč a štít. Sportovní kit sání dává vašemu vozu více energie k útoku a brzdové kity Arma Vám proti tomu zajistí větší obranou sílu. Obojí je tím nejlepším k doplňkem pro výkon Vašeho vozu. ARMA není jen značka, ale také ztělesnění ducha rafinovaného řemesla. Společnost ARMA byla založena před více jak 25 lety a od té doby usiluje o to, aby byla tou nejlepší na trhu. Nejen že se Arma specializuje na karbonové systémy sání, ale vyniká i v brzdových a výfukových systémech.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Our company Escape6 is on the market since year 2000. Our open and positive approach to vehicle modifications, besides many years of experience, stems from the enthusiasm of our entire team. Each of us is a true car enthusiast, and so we can identify with your idea of car modifications, whether it's a Show&Shine competitor, circuit racer, or offroad driver. We actively visit automobile exhibitions around the world, as well as domestic tuning exhibitions, events and events where you can meet our own modified cars.

We are looking forward to seeing you in our showroom in Prague Čestlice, which is filled with the best of today's world tuning parts and accessories. Whether you are only looking for small accessories or car care products, or if you want your car to be completely "tuned out", you are in the right place with us! And do not forget to follow us on social networks where you can learn something behind the scenes of our company.